Start seizoen 2016-2017

Na de zomervakantie gaan we weer door. Alle groepen starten direct na de zomervakantie. Er zijn nog ongeveer 3 groepsavonden bij de huidige groep. Daarna is de Buitendag, op zondag 25 september, met als afsluiter het overgooien. Hierbij worden de leden letterlijk overgegooid naar de volgende groep.

Volg onze web site goed om de laatste informatie omtrent de Buitendag.


Kijk ook goed wanneer je groep weer start en wanneer de buitendag is.

 

 
Hieronder zie je een lijstje van wanneer de groepen weer beginnen:
  • Bevers: zaterdag: 10 sept. 2016
  • Welpen meiden: 5 sept. 2016
  • Welpen jongens: 9 sept. 2016
  • Gidsen: 6 sept. 2016
  • Zeeverkenners: 5 sept. 2016
  • Wilde Vaart: 9 sept. 2016
  • Pivo’s: 5 sept. 2016
  • Plusscouts: 8 sept. 2016

Dan volgt de buitendag als echte afsluiter van het seizoen. Tijdens deze buitenspeeldag worden alle oudste leden "overgegooid" naar een volgende groep. Dit jaar vindt de buitendag plaats op zondag 25 september. Op deze zondag doen we met alle jeugdleden leuke spelletjes en sluiten we af met het overgooien, waar ouders, zussen/broers, oma's, opa's, buurman en buurvrouw ook bij mogen zijn!

Door Jonne, leidster Welpen jongens