BOF 2016

Koningsdag 2016 code Oranje: BOF gaat WEL door maar op ANDERE (binnen!)locatie!

De weersvoorspellingen geven weinig goeds aan, maar.... We laten ons niet uit het veld slaan! Figuurlijk tenminste: het Biks Oranje Fist zal NIET op het Vrijthof (-veld) plaatsvinden. Het wordt verplaatst naar het clubhuis van Scouting op D'n Bukkum. 

Van 1 tot 5 is iedereen van harte welkom in D'n Bellefleur (Bukkemweg 30c). Voor de kinderen zijn er binnen allerlei spelletjes te doen. Ook wordt er geschminkt. Aan de ouders wordt natuurlijk ook gedacht. Er zijn veel mooie prijzen te winnen. Rond de klok van 5 uur is de trekking van de Grote Loterij. Loten hiervoor zijn nog verkrijgbaar tijdens het BOF. 

Voor de kinderen die graag zelf een extra zakcentje willen verdienen: het is mogelijk om zelf een kraampje te plaatsen met (zelfgemaakte) spulletjes die verkocht kunnen worden. Houd er wel rekening mee dat dit buiten zal zijn aangezien de ruimte binnen beperkt is. Kraampjes kunnen vanaf half 1 worden opgebouwd.